ikona wnioski kredytowe

Kompleksowa obsługa

Nasze Biuro Rachunkowe z siedzibą w Łodzi powstało w 2003 roku. Tak jak i inne, nowoczesne i nastawione na indywidualną współpracę z klientem biura rachunkowe, zapewniamy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową osób fizycznych i prawnych.

Dbając o możliwie jak najbardziej elastyczną ofertę, pozwalającą naszym klientom odnaleźć właściwe dla nich rozwiązania, podejmujemy się zarówno reprezentowania ich przed różnymi urzędami, jak i realizowania dla nich podstawowych zadań księgowych. Usługi księgowe zawsze realizujemy w odniesieniu do potrzeb klienta, uwzględniając przy tym profil prowadzonej przez niego działalności, jej potrzeby oraz możliwości.

ikona nowoczesność

Nowoczesne i sprawdzone programy

W trakcie codziennej pracy, prowadząc księgowość naszych klientów oraz sprawując pieczę nad sprawami kadrowo-płacowymi, korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych programów. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie nasze działania są w pełni poprawne, zgodne z obowiązującymi przepisami, jak również pozostają w pełni bezpieczne (gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo przechowywanych danych).

ikona abolicja podatkowa

Ubezpieczenie OC w PZU

Za wykonywane przez nasze łódzkie biuro rachunkowe usługi księgowe bierzemy pełną odpowiedzialność. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

ikona wiedza i doświadczenie

Zezwolenie Ministra Finansów

Legitymujemy się Zezwoleniem Ministra Finansów na prowadzenie usług i Certyfikatem Rzetelnego Biura Rachunkowego.

rzetelne biuro rachunkowe pdf

Zezwolenie Ministra

Pobierz

Sprawdź koszt naszych usług

Wypełnij formularz, a my przygotujemy wycenę w oparciu o Twoje potrzeby

Sprawdź