polski  |  angielski

Cennik

Oferujemy świadczenia wspierające działalność przedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe w Łodzi wykonuje usługi księgowe, zapewnia obsługę kadrowo-płacową oraz realizuje szereg innych czynności na rzecz Klientów w oparciu o indywidualne ustalenia. Na bazie tych ustaleń określamy także wysokość wynagrodzenia.

Znając zakres naszych obowiązków jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią wycenę podjętych przez nas prac. Na ostateczny koszt wpływa wiele czynników. Jest to uzależnione od rodzaju ewidencji księgowych, ilości dokumentów, wielkości zatrudnienia i specyfikacji działalności firmy

Przygotowaliśmy poglądowy cennik naszych usług, w którym zawarliśmy ceny najważniejszych naszych świadczeń. W celu uzyskania informacji bardziej szczegółowych prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. W trakcie konsultacji możemy przybliżyć dodatkowe informacje o kosztach zgodnie z przedstawionym potencjalnym zakresem obowiązków.

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych osób fizycznych i spółek wraz z ewidencjami i deklaracjami podatkowymi - od 500,00 zł,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami i deklaracjami podatkowymi - od 150,00 zł,
  • uproszczone ewidencje podatkowe – od 100,00 zł,
  • obsługa kadrowo - płacowa w wysokości 30,00 zł za jednego pracownika lub zleceniobiorcę (z ZUS).

Powyższe kwoty nie zawierają podatku VAT.

Jeśli cennik naszych usług wzbudził Państwa zainteresowanie, mogą Państwo zapoznać się z zakresem świadczeń na poszczególnych podstronach i nawiązać kontakt w celu ustalenia warunków współpracy.

PROMOCJE

Doceniając współpracujące z nami firmy proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Promocje kierujemy do nowych Klientów oraz tych, którzy już są z nami od pewnego czasu i polecają nasze usługi innym. Rekomendacje naszej pracy innym przedsiębiorcom doceniamy w postaci atrakcyjnych rabatów zarówno dla Polecających, jak i tych, którzy zdecydowali się na nasze usługi właśnie z polecenia.

  • Nowym klientom, którzy podpiszą z nami umowę i zadeklarują, że dotarli do nas przez stronę internetową oferujemy 2 miesiące z 50% rabatem od stawki ustalonej w umowie.
  • Nasi klienci polecający nas swoim znajomym mogą liczyć na 1 miesiąc obsługi z 50% rabatem.

Ponadto jesteśmy otwarci na negocjacje, jeśli ilość realizowanych przez nas świadczeń na rzecz Klienta jest wystarczająca.